Nabízíme mnoho, vy ale mnohem více

Zdravotní sestry tvoří nejpočetnější skupinu zaměstnanců naší společnosti. Jsou hnacím motorem každého oddělení a jsou respektovány pro své nenahraditelné zkušenosti. S lékaři jsou v jednom týmu, u nás se totiž k sobě všichni chováme rovně.

Naše nemocnice vám mohou nabídnout široké spektrum profesního uplatnění. Najdete u nás jak ambulantní provozy s pravidelnou pracovní dobou, tak lůžková oddělení, i oddělení a centra, ve kterých poskytujeme vysoce specializovanou ošetřovatelskou péči. To, do jakého týmu se přidáte, tak závisí na vašich možnostech, zkušenostech, vzdělání a chuti se učit. Průběžné vzdělávání našich sester podporujeme a úzce na něm spolupracujeme s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice.

 

Nasloucháme vám

Uvědomujeme si potřebu flexibility práce s ohledem na životní fáze našich zaměstnanců. Snažíme se každému vyjít maximálně vstříc s ohledem na aktuální možnosti a nutnost zajištění provozu nemocnice a péče o naše pacienty. Zdravotní sestry u nás mohou pracovat na plné i částečné úvazky v jednosměnných i vícesměnných provozech. V případě potřeby umožňujeme změnu pracoviště v rámci nemocnice i přesun do jiné nemocnice v rámci NPK.

Podívejte se na přehled volných pracovních pozic, rádi se s vámi brzy setkáme.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám.

Další informace

Přečtěte si rozhovory ze série Příběhy našich kolegů.

Více informací o nemocnicích naleznete na této stránce.