Motorem nemocnice jsou její zaměstnanci. Všichni a bez rozdílu.

Hledáte novou práci v silném odvětví, které má budoucnost a kde jsou vaše ruce i mysl potřeba? Pojďte pracovat do nemocnice.

Aby mohli naši zdravotníci pečovat o zdraví pacientů, musejí se spolehnout také na své kolegy z ostatních nezdravotnických oborů. Ti zajišťují nejen přímý chod nemocnic, ale také jejich rozvoj, financování, bezpečnost provozu i systémů, vztahy s veřejností apod.

Pracovní uplatnění u nás najdou specializovaní odborníci v oborech jako IT, personalistika, právo, ekonomie, controlling, účetnictví, investice, veřejné zakázky, projektový management a v řadě technických oblastí od hospodářské správy po zdravotechniku. Na samotném chodu nemocnic se pak podílejí kolegové pracující v údržbě, v úklidu nebo v kuchyni, dále také kolegové zajišťující zásobování, administrativu a recepce nebo provoz prádelny a další.  

 

Co můžeme nabídnout?

Zdravotnictví je jedno z mála odvětví, které výrazně lépe odolává vnějším ekonomickým vlivům než většina průmyslových společností i firem poskytujících služby. Svým zaměstnancům nabízíme stabilní zaměstnání u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji.

Připojujeme zajímavé benefity v čele s 25 dny dovolené a dalšími 5 dny volna během roku a také dotované stravování v zaměstnaneckých jídelnách, které se nacházejí ve všech našich nemocnicích.

Hledáte-li nové pracovní uplatnění nebo výzvu, podívejte se na přehled aktuálně volných pozic.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám.

Další informace

Přečtěte si rozhovory ze série Příběhy našich kolegů.

Více informací o nemocnicích naleznete na této stránce.