Vítejte!

Rádi bychom se vám představili. Jsme Nemocnice Pardubického kraje a naše lékaře si hýčkáme. S nadšením přivítáme v našich týmech zkušené lékařky i lékaře, stejně jako absolventy.

Velmi si vážíme toho, že u nás pracují profesionálové a špičkoví odborníci, kteří se nezdráhají podělit o své zkušenosti s ostatními kolegy. Pokud hledáte zkušenosti a nechcete roky čekat na svoji příležitost ve větších zařízeních, nebo hledáte nové místo, kde byste rádi rozšíříli obzory a navzájem nasdíleli know-how se svými kolegy, jste u nás správně.

 

Kvalitní odborné zázemí u nás najdou lékaři téměř všech odborností

V našich nemocnicích poskytujeme komplexní ambulantní a lůžkovou péči ve všech základních, specializovaných i vysoce specializovaných oborech, provozujeme následnou lůžkovou péči, domácí péči, základní i specializovanou diagnostickou péči. Součástí společnosti je pět klinik (v Pardubické nemocnici) a šest specializovaných center:

  • Centrum vysoce specializované péče o pacienty s iktem
  • Perinatologické centrum intermediární péče
  • Komplexní onkologické centrum Pardubického kraje ve spolupráci se společností Multiscan
  • Centrum vysoce specializované onkogynekologické péče
  • Komplexní kardiovaskulární centrum
  • Centrum vysoce specializované péče o pacienty s roztroušenou sklerózou a neuromyelitis optica pro dospělé a děti

 

Našim lékařům nabízíme možnost plných i zkrácených úvazků a pomoc se zajištěním bydlení. Některé pozice jsou navíc oceněny zajímavým náborovým příspěvkem. Podívejte se na přehled volných pozic.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám.

Další informace

Přečtěte si rozhovory ze série Příběhy našich kolegů.

Více informací o nemocnicích naleznete na této stránce.