Jste absolventem lékařské fakulty nebo vyšší odborné či vysoké školy se zdravotnickým zaměřením? 

Hledáte stabilní práci v příjemném prostředí a přátelskou atmosférou na pracovišti?

Jste na správném místě

Jsme moderní zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí, které je akreditované pro vzdělávání zdravotníků v široké škále oborů. Máme pět nemocnic a desítky oddělení různého zaměření. Některá z nich mají vyšší, některá nižší stupeň akreditace, společným cílem však je, aby mladí lékaři mohli co největší část odborných stáží uskutečnit přímo u nás a nemuseli složitě řešit komplikace s působením daleko od bydliště. K tomu využíváme spolupráce našich pěti nemocnic. Do úspěšného složení atestační zkoušky budete mít svého školitele, který vám pomůže ve vašem rozvoji a v získání jistoty ve výkonu povolání

 

⇒ Zájemcům nabízíme stáže k získání specializačního vzdělávání 

Aby se z absolventa mohl stát lékař, víme, že potřebuje 100% pomoc a podporuFormální část s námi vyřešíte raz dva a na spolupráci s kolegy na pracovišti se můžete také spolehnout.  

Pokud si chcete projít naše nemocnice ještě v rámci studia, neváhejte a využijte některý z námi pravidelně nabízených programů jako jsou Dny medikůDny se sestrou nebo Lékařem na zkoušku

 

⇒ Vaše další vzdělávání je pro vás, ale i pro nás na prvním místě

Každý někdy začínal, i kolegové, kteří již v našichn nemocnicích pracují. Podpoříme vás v dalším rozvoji, ať už formou interních aktivit, jako jsou odborné semináře a workshopy, nebo podporou účasti na nejrůznějších vzdělávacích akcích. 

 

⇒ K rozvoji dopomohou i odborné knihovny

Provozujeme tři odborné lékařské knihovny v Pardubické, Orlickoústecké a Litomyšlské nemocnici. Pomohou vám najít informace, sehnat knihy, které potřebujete, nebo třeba připraví rešerše a podpoří vás ve vašich publikačních aktivitách a odborném rozvoji. Samozřejmostí je i přístup do světových databází odborné literatury.

 

⇒ Nebudete na to sami

Nejsme velká anonymní nemocnice, díky tomu k sobě máme blíž, navzájem se známe a vycházíme si vstříc. 

Pro vaše začátky vám přidělíme školitele, který vám bude krýt záda, a projdete s ním adaptačním procesem. Seznámíte se se svým pracovištěm, domovskou nemocnicí a nakonec i s celou společností.  

 

⇒ Nemocnic máme hned 5

Pardubice, Chrudim, Litomyšl, Svitavy a Ústí nad Orlicí. Pět nemocnic, ale stále jeden tým, který vzájemně spolupracuje. 

I přesto, že nás je přes pět tisíc, zůstává v našich nemocnicích rodinnější atmosféra. To kvitují jak pacienti, tak mladí lékaři, kteří se tak snáze a dříve dostanou k zajímavým činnostem a výkonům.  

Zajímá vás, jak naši nemocnici vnímají kolegové?

 

⇒ Víme, že práce ve zdravotnictví je posláním, ale i odměna je důležitá 

Samozřejmostí je zajímavé finanční ohodnocení, u některých pozic navíc nabízíme také náborové příspěvky. Kromě toho vás čeká 5 týdnů dovolené, k tomu 5 dnů zdravotního volna, dotované stravování ve vlastní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití našich rekreačních zařízení a samozřejmě také výhody a slevy od našich partnerů...

 

⇒ Nejen prací je člověk živ

Jste v situaci, kdy je pro vás plný úvazek z nějakých důvodů komplikovaný? Potřebujete zkrácený úvazek? Jsme připraveni i na tuto situaci.

Každému se snažíme vyjít vstříc individuálně a na všem se s vámi domluvíme

 

Nebojte se nás na cokoli zeptat 

Nenašli jste ve volných pozicích takovou, která by vás zaujala? Nebo máte něco jiného na srdci? Napište nám.