Stipendijní program pro studenty SŠ

• pro školní rok 2024/2025

Nemocnice Pardubického kraje, a.s., vypisuje stipendijní program pro studenty středních zdravotnických škol Pardubického kraje na školní rok 2024/2025.

Žádost o stipendium mohou podat studenti oboru praktická sestra, kteří mají v době podání žádosti splněny všechny studijní povinnosti a uzavřený druhý ročník.

Podmínkou pro získání stipendia je podání žádosti o poskytnutí stipendia, uzavření smlouvy o poskytnutí stipendia se závazkem uzavření budoucí pracovní smlouvy s Nemocnicí Pardubického kraje, a.s., a to na dobu alespoň jednonásobku školních ročníků, ve kterých pobírali studenti stipendium.

Každý student splňující podmínky stipendijního programu může podat pouze jednu žádost. Žádost o poskytnutí stipendia musí být doručena v obálce s viditelným označením „Stipendium“ na adresu Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Oddělení vzdělávání, Kyjevská 44, 532 03, Pardubice.

Žádosti o stipendium musí být doručeny včetně příloh nejpozději do 31. srpna 2024.

Fáze programu

Termín odevzdání žádostí studentů

31. 8. 2024

Výběr studentů a jejich oslovení